Zoznam produktov značky Predium Vráble

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek
Pálava 2020 (Predium Vráble)

Pálava 2020 (Predium Vráble)

Cena 10,00 €

Slovenské akostné víno odrodové s prívlastkom výber z hrozna s chráneným označením pôvodu.

Zaujmú vás aromatické tóny bielych ruží, ľahký nádych vanilky, dotyk zrelých mandarínok a marhúľ, spolu s charakteristickými nuansami sladkého korenia. V chuti pôsobí víno šťavnatým dojmom a noblesnou sladkosťou. Vďaka zreniu v dubových sudoch má víno plnú štruktúru tela doplnenú zaguľatenými trieslovinami.

Sauvignon 2020 (Predium...

Sauvignon 2020 (Predium Vráble)

Cena 7,70 €

Slovenské akostné víno odrodové s prívlastkom neskorý zber s chráneným označením pôvodu. Intenzívnu arómu kvetnatých tónov rozkvitnutej bazy čiernej dopĺňajú svieže ovocné tóny zelenej limetky, čerstvého egreša, čiernych ríbezlí a žihľavy. Chuť je živá, energická, s príjemnou pikantnou kyselinkou a šťavnatým záverom.

Rulandské biele 2020...

Rulandské biele 2020 (Predium Vráble)

Cena 8,00 €

Aróma zrelých vinohradníckych broskýň a šťavnatých maslových hrušiek, sa snúbi s náznakmi orieškového krému, jemného dymového nádychu a sladkej vanilky. Prirodzená kyselinka zušľachťuje a osviežuje širokú štruktúru a sprevádza v dlhšej dochuti vína až k minerálnym nuansám.

Rulandské šedé 2020...

Rulandské šedé 2020 (Predium Vráble)

Cena 8,30 €

Uchvátia vás tóny vyzretých pomarančov a hruškového kompótu, zvýraznené včelími plástami a orieškami, dovŕšené pikantne korenistými tónmi chleboviny a vanilkou. Noblesná štruktúra trieslovín zo špičkového dubového súdu elegantne dopĺňa výrazne plné telo vína s vyšším obsahom alkoholu.

Dunaj 2020 (Predium Vráble)

Dunaj 2020 (Predium Vráble)

Cena 9,00 €

Dunaj patrí k najdôležitejším predstaviteľom novošľachtených slovenských odrôd. Víno má širokú tanínovú štruktúru, doplnenú výrazným ovocným charakterom. Osloví vás tónmi tmavého bobuľového ovocia, čerešní a višní, v kombinácii s nuansami horkej čokolády a kávy. Víno vyzrievalo v dubových sudoch a tým získalo na jemnosti. Je vhodné i na dlhšiu archiváciu.

Semillon 2020 (Predium Vráble)

Semillon 2020 (Predium Vráble)

Cena 8,00 €

Semillon je slávna francúzska odroda, pôvodne z údolia rieky Gironde z regiónu Bordeaux. Vo vrábeľských vinohradoch mala silné zastúpenie už od 18. storočia. Semillon dával víno vždy najvyššej kvality, bol vyhlásený v širokom okolí a tvrdilo sa, že ten najlepší je z Vrábeľ. V jemnej aróme cítiť svieže citrusy, čerstvé marhule a včelí med s vanilkou, ktoré sú zušľachtené kvetnatými tónmi ľalie a dotykom tymianu. Osvieži vás hravá acidita, osloví ľahšie telo, a vďaka „minerálnej“ dochuti sa chcete napiť znova a znova.

Cabernet Sauvignon rosé...

Cabernet Sauvignon rosé 2020 (Predium Vráble)

Cena 7,70 €

Potešia vás šťavnaté ovocné tóny malín, lesných jahôd a moruší. Príjemné krémovo-smotanové tóny dopĺňajú aromatickú paletu bobuľových plodov. Harmónia vyššej sladkosti a sviežej kyselinky vytvára nevšedný chuťový zážitok, pocit plnosti a dlhotrvajúcej príjemnej chuti.

Veltlínske zelené 2020...

Veltlínske zelené 2020 (Predium Vráble)

Cena 46,20 €

Víno zaujme prevažne korenistým aromatickým profilom, v ktorom prevládajú tóny mandlí a jemnej kvetnatosti sušených lúčnych bylín. Vďaka širšej štruktúre vína s nízkym zvyškovým cukrom, pikantnou kyselinkou a jemne minerálnou dochuťou, je víno ideálne na dlhšie posedenia s priateľmi.

Tramín červený 2020...

Tramín červený 2020 (Predium Vráble)

Cena 8,00 €

Očarí vás kvetnatá aromatická paleta čajových ruží, jemných pivoniek a rozkvitnutých ovocných stromov. Kvetnatý charakter dopĺňajú ovocné nuanse mandarínok a červeného bobuľového ovocia, zdôraznené sladkými korenistými tónmi. Víno má širokú chuťovú štruktúru i napriek nižšiemu zvyškovému cukru. Prevláda ovocná šťavnatosť a ľahká sladkosť v harmónií s príjemnou kyselinkou.